Apie mus

UAB "SAVEX" įkurta 1994 metais. Nuo įkūrimo pradžios mūsų firma specializuojasi rėminimo paslaugų teikime bei didmeninėje bagetų, aliuminio profilių, rėminimo įrengimų ir furnitūros prekyboje. Šiuo metu savo pirkėjams mes galime pasiūlyti virš 700 skirtingų medinių ir plastikinių bagetų bei aliuminio profilių. UAB "SAVEX" yra žinomų Europos firmų "NIELSEN", "SMAP-FIL", "SALVADORI", "LPM", "DAN LIST", "BIEDERMANN", "ARTITEQ" ir kitų atstovas Lietuvoje.

1998 metais buvo pradėta vystyti nauja veiklos sritis - standartinių rėmelių nuotraukoms gamyba. Šiuo metu mūsų firma yra viena didžiausių rėmelių gamintojų Baltijos šalyse. UAB "SAVEX" parduoda savo gaminius ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir sėkmingai eksportuoja į 20 pasaulio valstybių. Savo pirkėjams siūlome aukštos kokybės plastikinius, medinius bei aliuminius rėmelius.

UAB "SAVEX" prekiauja ir meno kūrinių reprodukcijomis, rėmintais paveikslais bei veidrodžiais, galerijos pakabinimo sistemomis. Tai viena seniausių rėminimo paslaugų teikėjų Lietuvoje, atliekanti profesionalų rėminimą visose SAVEX GALERIJA salonuose (išskyrus PC "Akropolis" Šiauliuose).

2002 metais mūsų įmonė įkūrė pirmąją SAVEX GALERIJĄ Vilniaus Akropolyje, tuo pačiu pradėdama dar vieną naują savo veiklos sritį – mažmeninę prekybą dovanomis, suvenyrais, interjero detalėmis. Šiuo metu mūsų parduotuvių tinklą sudaro 8 prekybos vietos įvairiuose Lietuvos miestuose. Taip pat vystome ir didmeninę prekybą dovanomis, interjero detalėmis, kurias atvežame iš Ispanijos, Italijos, Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, Kinijos, Indijos, Vietnamo, Korėjos gamintojų. Šiuo metu mūsų prekių asortimentas yra vienas iš plačiausių ir įdomiausių Lietuvoje.  

© 2017 Savex Galerija. Visos teisės saugomos.

Daugiau negu TIK el. parduotuvių nuoma: WebTrade